Märksõnad


Arhiiv

10.07.2013

Miks ei ole turul looduslikke päikesekaitsekreeme? Alates 2009. aastast soovitab Euroopa Liidu Komisjon, et kõikide päikesekaitsetoodete UVA- ja UVB-filtrite suhe oleks 1:3 ning UVA-kaitse nii kõrge, et looduslike mineraalsete päikesefiltritega nagu näiteks titaandioksiid pole võimalik seda tagada. Seda saab teha vaid keemiliste päikesekaitsefiltritega ning seetõttu pole paljudel looduskosmeetikasarjadel praegu enam päikesekaitsekreeme. Mittelooduslikud päikesekaitsekreemid võivad olla eriti ohtlikud lastele, kuna kreemides sisalduvad kemikaalid imenduvad kergesti läbi lapse õhukese naha.

Aga kas sa teadsid, et mõningad looduslikud õlid pakuvad sama head päikesekaitset kui päevituskreemid?

Porgandiõli - sisaldab antioksüdante ning on antiseptilise ja antifingaalse toimega. Porgandiõli naturaalne SPF jääb 38-40 vahele. Samuti on see hea päevitusjärgne toiteõli.

Viinamarjaseemneõli – antioksüdant, mis on vabade radikaalidega võitlemisel 20 korda tõhusam kui C-vitamiin. SPF 4.

Oliivõli naturaalne SPF on 8.

Mandliõli SPF on 5.

Neile, kes soovivad, et päevitus paremini nahale kinnistuks ja seal kauem püsiks soovitame vanast ajast tuttavat kakaovõid, mis on päevitusjärgne toiteõli.

Sohvy toodete valikust leiad kreemid, mis sisaldavad kõiki ülalamainitud õlisid. Eriline päikesetoode on Sohvy kehakreem apelsini-porgandiõliga, mis sisaldab nii porgandiõli, kakaovõid kui ka oliivõli.

1. aprillist 2013 31. märtsini 2014 aitas Body Sohvy OÜ-l põhivara soetada ja turundustegevusi ellu viia Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm.